Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/kopary/domains/kopary.com/public_html/libraries/Trash.php on line 96
Informacje ogólne - Wysoczański - Prace ziemne, kanalizacyjne, wodociągowe, koparki, spycharki, dźwigi
A A A

O nas

   Witamy w serwisie firmy WYSOCZAŃSKI

   Istniejemy na rynku od 1996 roku. Nasze tradycje sięgają jednak jeszcze odleglejszych czasów. Specjalizujemy się w pracach ziemnych takich jak:

  • wszelkie prace niwelacyjne
  • przygotowania terenu pod drogi
  • budowa instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych
  • wykopy wszelkiego rodzaju
  • prace transportowe materiałow sypkich
  • roboty drogowe
  • i inne prace w oparciu o naszą kadrę i sprzęt

     W ostatnich latach wyspecjalizowaliśmy się w instalacjach kanalizacyjnych i wodociągowych reaizowanych w rejonie byłego województwa jelenigórskiego. Posiadamy odpowiednie zaplecze maszynowe do tego typu prac. Posiadamy własne zgrzewarki do rur PCV w nowoczesnych systemach wodno-kanalizacyjnych oraz mnóstwo innego sprzętu niezbędnego w tego typu pracach.

     Ze względu na górski teren na którym działamy, nabyliśmy unikalnego doświadczenia w projektach prowadzonych w bardzo trudnym terenie. Nie są dla nas przeszkodą nawet głębokie wykopy w litej granitowej skale. Materiałów wybuchowych używam równie często jak koparek. Nasza doświadczona kadra pracowników pozwala nam wykonywać wszelkie zlecenia na najwyższym poziomie. Wymagania rzędu poziomej dokładności do 1 cm na długości 10 metrów nie są dla nas niczym nadzwyczajnym, a nasze prace niesłychanie rzadko kwestionowane są przez inspekcje inwestorów, inżynierów czy inspektorów budowlanych. Większość naszych prac jest ściśle nadzorowana i sprawdzana przez inżynierów, a pomiary przy pomocy laserów i kamer telewizyjnych stały się standardem.

      Nie jesteśmy małą lokalną firmą która przypadkiem posiada koparkę. Nasze zaplecze maszynowe to starannie dobrany zestaw sprzętu najlepszych firm. takich jak CASE, CATEPILLAR.  Pracują u nas inżynierowie wyposażeni w doskonałe przyrządy pomiarowe i wiedzę gwarantującą rozumienie dokumentacji technicznej projektów.

     Czystość prowadzonych prac i porządek panujący na naszych budowach jest zawsze wzorem dla innych podobnych przedsiębiorstw. Prowadzenie pracy w sposób dobrze zorganizowany pozwala nam dotrzymywać terminów oddania projektów i wystawia nam dobre opinie w lokalnych mediach i wśród naszych klientów. Staramy się pokazać że kanalizując miejscowość można to zrobić pozostawiając ją w sporo lepszym stanie niż poligon wojskowy.

     Oczywiście realizujemy również nieduże zlecenia dla indywidualnych klientów również postaramy się obsłużyć szybko, sprawnie i tanio. W pracach przy wykopach fundamentów, niwelacjach ogrodów i dróg wewnętrznych również posiadamy długoletnie doświadczenie. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

 
container